Audyt SEO - sprawdzenie strony - przegląd strony - konsultacje - pozycjonowanie - IcomSEO Lublin

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Poligrafia i Reklama Lublin

Szczegóły ogłoszenia

Strona www, a tym bardziej sklep internetowy to produkt biznesowy, który musi na siebie zarabiać. Jednak nie każda witryna przynosi zyski dla przedsiębiorstwa - tutaj dowiesz się jak to zmienić!

Zastanawiasz się, dlaczego tak jest? Spieszymy z wyjaśnieniem!
Doskonale wiesz o tym, że strona internetowa zbudowana jest z wielu elementów. Składają się na to obrazy, treść, ikony i przyciski, czyli to, co widać na pierwszy rzut oka. Jednak nie wszyscy właściciele stron zdają sobie sprawę z tego, że za każdym widocznym elementem, kryje się kod źródłowy, który tak naprawdę w całości odpowiada za wygląd i sprawność działania strony.

Tę niewiedzę niejednokrotnie wykorzystują firmy zajmujące się budową stron www. Nie wykonują optymalizacji wszystkich ważnych aspektów strony, ponieważ jest to czasochłonne, a klient bardzo często nie zauważa różnicy.

Właśnie w takim przypadku nieocenionym narzędziem okazuje się Audyt SEO. Jest to ekspercka ocena witryny, podczas której specjaliści dokładnie przeanalizują każdy skrawek Twojej strony internetowej i znajdą nawet najmniejsze błędy wymagające poprawek.

Dlaczego tak ważna jest optymalizacja stron www? To proste!
Strony i sklepy, które nie są zoptymalizowane pod kątem SEO osiągają bardzo niskie miejsca w wyszukiwarkach internetowych. Przez błędy konstrukcyjne nie reagują na pozycjonowanie tak, jak powinny. Są również nieprzyjemne w użytkowaniu, ponieważ bywają nieczytelne, długo się ładują i nie wszystkie funkcje działają prawidłowo.

Niezoptymalizowana strona nie ma szans, aby zarabiać. W wyszukiwarce jest daleko za konkurencją, a nawet jeśli klienci na nią trafią - szybko zrezygnują, jeśli będzie nieprzyjemna w obsłudze.

Zastanawiasz się, czy Twoja strona wymaga optymalizacji? Oto kilka powodów, dla których powinieneś zlecić Audyt SEO specjalistom. Dzięki temu zyskasz:
- wiedzę o budowie i działaniu swojej strony,
- informacje, dzięki którym Twoja strona może zacząć zarabiać,
- listę konkretnych danych, pozwalających na szybkie i skuteczne wdrożenie niezbędnych poprawek,
- możliwość rozwoju swojego biznesu,
- realną szansę na przebicie konkurencji w marketingu internetowym,
- informacje o tym, jak Twoją stronę postrzegają użytkownicy.

Profesjonalny Audyt SEO obejmuje każdy aspekt strony www. W IcomSEO przeanalizujemy:
- Treść na Twojej stronie - sprawdzimy, czy nie występują duplikaty treści, zbadamy czy jest odpowiednie zagęszczenie słów kluczowych, przyjrzymy się kluczowym nagłówkom.
- Widoczność serwisu dla robotów - dokładnie sprawdzimy, czy strona jest odpowiednio zoptymalizowana dla robotów indeksujących. To niezwykle istotny aspekt optymalizacji SEO!
- Kod źródłowy - tutaj wychwycimy wszelkie niedoskonałości i błędy wymagające poprawy.
- Linki prowadzące do Twojej strony, a także wychodzące z niej. Zbadamy poprawność linkowania wewnętrznego i zewnętrznego.
- Zgodność z kryteriami Google - sprawdzimy, czy nie były stosowane złe praktyki SEO, mogące skutkować filtrem dla domeny (osiąga bardzo słabe wyniki w wyszukiwarce).
- Social Media - ocenimy obecność, aktywność oraz poprawność konfiguracji profili społecznościowych.
- Mobilność - ocenimy poprawność zoptymalizowania strony pod kątem urządzeń mobilnych.

Dzięki Audytowi SEO dowiesz się, czy firma, której zleciłeś wykonanie strony internetowej, wywiązała się z powierzonego jej zadania w sposób prawidłowy. Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek jest jednym z podstawowych aspektów, na które powinno się zwrócić uwagę.

W ramach usługi otrzymasz Audyt SEO, czyli dokument zawierający szczegółowe dane - wykryte błędy oraz zalecenia optymalizacyjne dotyczące ich naprawy.

Koszt usługi: 399 zł
Skontaktuj się z nami!
tel: 601 162 666
Mail: biuro@icomseo.pl
WWW: https://icomseo.pl/
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry